Regulamin/FAQs

  • Jak wygląda odwoływanie zajęć? Co jeśli nie mogę pojawić się na zajęciach?

Jeśli z jakiegoś ważnego powodu nie możesz spotkać się ze mną w dniu zajęć, oczekuję że poinformujesz mnie o tym do godziny 20.00 w niedzielę poprzedzającą zajęcia. Będę mógł wtedy znaleźć innych chętnych na Twoje miejsce. Jeżeli odwołasz zajęcia zbyt późno, lub nie pojawisz się na umówionym spotkaniu, pobiorę od Ciebie opłatę, tak jakby te zajęcia się odbyły. Jeżeli regularnie odwołujesz zajęcia ze mną i nie wykazujesz się inicjatywą odbycia ich w innym terminie, rezerwuję sobię prawo zakończenia współpracy. Zależy mi na uczniach, którzy są w pełni zaangażowani. Czasami zdarza się że z powodów losowych ktoś nie może pojawić się na spotkaniu i poinformować mnie odpowiednio wcześnie, w takiej sytuacji oferuję jednorazową dziką kartę (wildcard), która da uczniowi szansę przełożenia zajęć na inny termin w przypadku późnego ich odwołania.

  • Czy istnieje bardziej elastyczna forma spotkań z Tobą? Martwi mnie sprawa odwołań.

Tak. Dla osób które potrzebują bardziej elastycznej oferty przewidziałem system codziennego informowania o wolnych terminach zajęć. Dzięki temu w mniejszym stopniu jesteście narażeni na finansowe konsekwencje odwołań. Niemniej jeśli zdecydujecie się wybrać dany termin, nie ma możliwości odwołania zajęć i ponosicie konsekwencje finansowe nie stawienia się na lekcję. Zasada dzikiej karty także ma zastosowanie w tej formie spotkań.

  • Moja firma daje mi dofinansowanie na naukę języka. Czy możesz wystawić rachunek?

Tak, wystawiam rachunki za zajęcia (faktura VAT zwolniony). Możemy też podpisać umowę

  • Czy jest możliwość aby zajęcia odbyły się u mnie w domu / biurze?

Z reguły uczę u siebie w biurze. Może jesteś gotowy/a uczynić krok w przyszłość i wybrać zajęcia przez Skype? Jeśli chodzi o zajęcia z dojazdem, cena może być znacznie większa (paliwo+czas na dojazd i powrót). Warunki zajęć z dojazdem ustalane są indywidualnie.

  • Jakie formy i terminy płatności preferujesz?

Gotówka, karta lub przelew na rachunek bankowy. Jeśli chodzi o terminy płatności, to można zapłacić z góry za miesiąc lub po każdych odbytych zajęciach.

  • Czy mogę sprezentować komuś kurs z Tobą?

Tak. Jak najbardziej. W takim wypadku wystawię imienny voucher dla takiej osoby z data realizacji i ilością godzin, którą zawierać będzie kurs.