Referencje

REFERENCJE Z E-KOREPETYCJE.NET

7 sierpnia 2018

Bardzo kompetentny nauczyciel, z unikatowym podejściem do ucznia. Podczas lekcji wiele się nauczyłem, a jednocześnie bardzo dobrze się bawiłem. Serdecznie polecam

23 lipca 2018

Świetny, kompetentny nauczyciel. Nietuzinkowa formuła lekcji – oczywiście wszystko dostosowane do oczekiwań uczącego się. Ciągłą motywacją może być nauka on-line na platformie razem z innymi nagradzana punktami i zdobywaniem kolejnych poziomów.

9 lipca 2018

Bardzo dobry nauczyciel z elastycznym grafikiem godzinowym, który umożliwia dostosowanie lekcji do własnego kalendarza. Jako dorosła, pracująca osoba miałam wcześniej problem ze znalezieniem czasu i motywacji do nauki języka. U Michała jest to niemożliwe:-) Świetnie motywuje, dobrze dobiera tematy i ciekawie prowadzi zajęcia co powoduje, że lekce nie są przykrym obowiązkiem a możliwością spotkania z interesującym człowiekiem (a przy okazji poprawą umiejętności posługiwania się językiem obcym).

Po roku nauki w szkole językowej rozpocząłem lekcje u Pana Michała i stwierdzam, że nauka jest bardziej efektywna, ponieważ koncentrujem się na rzeczach praktycznych i moich słabych punktach. Zajęcia prowadzone ciekawie i profesjonalnie.
Polecam.

Wawer, Warszawa 2018

6 lipca 2018

Nauczyciel z powołaniem, profesjonalista, zawsze świetnie przygotowany do lekcji. Współpracujemy już 1,5 roku i każda lekcja jest dla mnie krokiem do przodu. Dzięki współpracy z Michałem zyskałem ogromna swobodę w rozmowach z zagranicznymi współpracownikami a zarazem jakość moich umiejętności pisania znacząco wzrosła. Współpracujemy tylko online za pomocą skype i dzięki platformie stworzonej przez Michała zajęcia na prawdę są na najwyższym poziomie. Jedna z lepszych inwestycji w siebie jaka poczyniłem w ostatnich latach. Polecam!

6 lipca 2018

Michał jest nauczycielem niezwykle doświadczonym, potrafiącym sie dostosować do każdego typu studenta, wymagający, ale zarazem eleastyczny w zależności od możliwości i zaangażowania ucznia. Osoba niezwykle inteligenta, mogąca byc nie tylko korepetytorem, ale i coachem potrafiącym pomoc w rozwiązaniu różnych dylematów.

Od dawna polecam każdemu i cieszę się, ze mogę przekazać swoją opinie na temat jego usługi 🙂

Wawer, Warszawa 2019


Świetny nauczyciel! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, twórcze podejście do metod nauczania. Szeroki wachlarz narzędzi dodatkowo podnoszących jakość zajęć, jak np. autorska platforma e-lerningowa, gry, itp. Życzyłabym sobie by standard zajęć z Michałem był ogólnie przyjętą praktyką wśród nauczycieli języków obcych. Z zajęć korzystam regularnie od… to już chyba będą 3 jak nie 4 lata! Doskonały partner do konwersacji. Coroczne wyjścia integracyjne studentów tzw. „pub crawl”.:):) jako wartość dodana. Zdecydowanie polecam!

Michał bardzo dobrym nauczycielem – NO NIE.
Michał to fenomenalny nauczyciel.
Ocena na podstawie indywidualnych półtorarocznych konwersacji w grupie 2 uczniów i Michał.

Polecam naukę angielskiego z Michałem. Interesujące tematy do konwersacji, innowacyjnie i przystępnie podana strona formalna języka oraz wspaniałe poczucie humoru nauczyciela 🙂 Ponadto, ciekawa propozycja pracy dodatkowej z domu z wykorzystaniem platformy internetowej, na której Michał zdalnie monitoruje nasze postępy w nauce. Takie zajęcia są wartościowe dla każdego – chcącego przygotować się do egzaminu, podciągnąć gramatykę czy po prostu „rozgadać się” w języku angielskim. Czasami tylko konwersacja idzie tak dobrze, że można zapomnieć, że to nauka 😉

Lekcje języka angielskiego z Michałem Bocianem to mistrzostwo świata. A na to mistrzostwo składają się:pełny profesjonalizm nauczyciela, indywidualne podejście do ucznia, niesztampowa platforma internetowa do nauki języka angielskiego etc.
Chciałbym dodać jeszcze to, że Michał jest nauczycielem wymagającym w mądry sposób(wskazuje dobre rozwiązania, drogę nauki języka nie pokazując palcem).
Oprócz tego jest bardzo ciekawym człowiekiem, który słucha(a takich ludzi coraz mniej) z którym rozmowa to czysta przyjemność.A rozmowa toczy się od pierwszej lekcji w języku angielskim. Ha!

Bardzo dobry i wszechstronny nauczyciel. W krótkim czasie przygotował mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, który może być zdefiniowany przez ucznia. Michał jest osobą bardzo sumienną. Serdecznie polecam

Wawer, Warszawa 2019

Profesjonalizm Michała w połączeniu z jego poczuciem humoru oraz zastosowanie nieszablonowych metod nauczania wykorzystujących platformę online sprawiają, że nauka przestaje być sztampą.

Cudowne zajęcia! Okazało się ze nauka angielskiego nie musi być nudna! Zajęcia bardzo motywowały do regularnej nauki.
Wraz z Panem Michałem przygotowywałam się do egzaminu certyfikacyjnego na studiach. Egzamin zdany wyśmienicie. Dzięki Panu Michałowi przezwyciężyłam również swój lek w wypowiadaniu się po angielsku.
Z wielka przemiennością polecam Pana Michała każdemu kto chciałby nauczyć się lub podszkolić swój angielski. Najlepszy nauczyciel z jakim miałam zajęcia! 🙂

Zajęcia online na platformie CLASSLESS, 2020
Online, Whereby 2024
An English Pub Online? Whereby, online 2024